Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Bągart - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"To twoja inwestycja nie tylko Metr Kwadratowy" 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Wybickiego, elbląg Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m, położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł58,30 m² 4 802,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2-pokojowe z garażem ul. Ogrodowa, malbork ''to twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy'' na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,30 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Osielsko

Osielsko(Bągart + 23 km)

549 000 zł64,58 m² 8 501,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w Osielsku Apartamenty modern z miejscem parkingowym Lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w centralnej części Osielska, w okolicy szkoły i kościoła. Około 10km od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg(Bągart + 22 km)

459 000 zł49 m² 9 367 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Zawadzie przy ulicy Wiejskiej o powierzchni 49 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku z nowoczesną windą do poziomu samego dworu. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 900 zł133,80 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar realizuje budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł32,30 m² 5 417,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

mieszkanie do własnej aranżacji, dwa pokoje, przydomowy ogródek Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 32,30m2, znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Fromborska

Elbląg(Bągart + 22 km)

469 000 zł67,50 m² 6 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortu i przestrzeni dla swojej rodziny? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie, w którym każdy domownik będzie miał swoje miejsce? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Radzyń Chełmiński(Bągart + 7 km)

110 000 zł49,37 m² 2 228,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 49,37 m - Radzyń Chełmiński, ul. Towarzystwa Jaszczurczego Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 49,37 m w kamienicy w centrum Radzynia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m , z przynależną piwnicą, położone na III piętrze w zadbanym budynku w samym centrum miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bągart

Bągart,pomorskie

559 000 zł304 m² 1 838,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Bągart nieopodal Dzierzgonia. Oferowana nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 495mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rządz,Grudziądz(Bągart + 17 km)

629 999 zł116 m² 5 431,03 zł/m²